Kobieta

Ścierki do naczyń

Jest całe mnóstwo rodzajów tkanin na ścierki, różnią się one wyglądem i ceną, walory użytkowe wszystkie mają podobne. W ofercie mamy ścierki bawełniane, aby ograniczyć różnorodność mamy - tylko dwa rodzaje – bardzo tanie i średnie. Tkanina na te droższe jest krochmalona, ścierki wyglądają ładniej, ale tylko do pierwszego prania. W sprzedaży pojawiają się tanie ścierki importowane, gł. chińskie i pakistańskie, ale mają one niską jakość. niemal cały rynek ścierek do naczyń to ścierki bawełniane. Często klienci pytają o ścierki lniane, ale po wyjaśnieniach okazuje się, że prawie zawsze chodzi im o bawełniane. Najtańsze ścierki lniane są ok. 3 do 4 razy droższe od bawełnianych.

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.