Ręczniki

Do wycierania wszystkich części ciała, wskazany dla osób posiadających alergię. Ponadto do czyszczenia i usuwania kurzu, pyłów, tłustych plam i innych zanieczyszczeń z elementów gdzie konieczne jest dobre zbieranie kurzu i nieelektryzowanie się. Na sucho, mokro lub w stanie zwilżonym. Z dodatkiem lub bez środków czyszczących (użycie detergentów wzmacnia efekt czyszczenia, ale niszczy strukturę włókna dzianiny). Ręcznik nie może być używany z środkami żrącymi. Ręcznik można prać ręcznie lub mechanicznie, w temp do 60 st. C, nie wyżymać. Najlepiej w czystej wodzie lub w płatkach mydlanych. Nie zaleca się stosowania zmiękczaczy, wybielaczy, detergentów (niszczą włókno dzianiny). Suszyć w stanie swobodnym. Nie prasować.

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.