Ścierki z mikrofibry

Ściereczkę z mikrofibry warto nabyć gdyż jest to produkt niezbyt drogi a trwały. I choć taki kolorowy kawałek tkaniny nie posprząta za nas domu, znacznie nam tę czynność ułatwi i przyśpieszy.

Jak używać ściereczki z mikrofibry

Przede wszystkim wiele powierzchni czyścimy bez potrzeby używania detergentów ani żadnych innych środków chemicznych. Wystarczy ciepła woda. Ścierek z mikrofibry można zresztą używać i na mokro i na sucho, zależnie od czyszczonej powierzchni.

Dlaczego warto kupić ścierki z mikrofazy ?

Produkty z wplecionymi cząsteczkami srebra dodatkowo bardzo długo zachowują cechy antybakteryjne. Dlatego idealnie nadają się do oczyszczania tych miejsc, w których bakterie nader chętnie zbierają się i szybko namnażają, czyli zlewy, kuchenki, wanny, umywalki, kabiny prysznicowe. Zabrudzoną ściereczkę dokładnie płuczemy w ciepłej wodzie lub pierzemy w pralce z delikatnymi tkaninami. Po wysuszeniu nadaje się do ponownego użycia.

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.