Kobieta

Akcesoria do mopów

Mopy
Mopy idealne do każdego rodzaju podłogi.
Mopy szczególnie polecane do parkietów i paneli.
Mopy nie rysujące powierzchni.
Mopy łatwo docierają do wszystkich zakamarków.
Mopy posiadają doskonałe właściwości wchłaniania wody
Mopy są bardzo bardzo wytrzymałe.

Końcówka uniwersalna, wymienna do mopa sznurkowego. Idealna do domu jak i do zakładów pracy. Przeznaczona do czyszczenia zabrudzonych podłóg, dobrze zbiera wodę, kurz i błoto.

Mop paskowy
Zrobiony z długich pasków chłonnego materiału, np. mikrofibry. Czasem paski pokrywa specjalny nadruk, który pomaga usuwać brud. Są modele, które mają obrotowe główki, dzięki czemu łatwiej im dotrzeć do wszystkich zakamarków. Mop dobry do powierzchni, które nie są idealnie równe

Mop sznurkowy
Zamiast pasków ma bawełniane sznurki. Dobrze chłonie wodę. Lepiej posprzątasz, gdy na powierzchni płaskiej będziesz obracać mopem odwrotnie do ruchu wskazówek zegara, a na nierównej – zgodnie ze wskazówkami. W zestawie do sprzątania oprócz mopa sznurkowego czy paskowego znajduje się wiadro z mechanizmem do odciskania brudnej wody.

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.