Kobieta

Pieluchy z tetry

Pieluchy z tetry przez naszych odbiorców używane w większości do sprzątania, ale tetra ma wymagane atesty i może być stosowana także dla dzieci. Są to tradycyjne pieluszki wielorazowe, używane dla niemowląt od pierwszych dni życia. Pielucha z tetry jest niezbędnym elementem wyprawki dla kjażdego noworodka. Niezbędne w wyposażeniu każdej mamy. Pieluchy tetrowe przydają się zarówno w domu, podczas podróży czy w szpitalu. Wykonane są z najwyższej jakości tetry bawełnianej, nawet po wielokrotnym praniu pieluszki pozostaną w bardzo dobrym stanie.

Cechy pieluch z tetry:

  • pieluszki wykonane są z najwyższej jakości bawełny
  • ekonomiczny, praktyczny produkt, niezbędny w kazdym domu
  • pieluszki można prać w temperaturze 90 stopni C
  • tradycyjne, białe oraz kolorowe pieluchy tetrowe o wysokiej gramaturze świetnie chłoną i są delikatne dla skóry
  • pielucha z tetry jest miękka i przyjemna w dotyku, w pełni bezpieczna dla niemowląt posiada atest instytutu matki i dziecka
  • niezastąpiona w roli produktu do sprzątania zarówno w warunkach domowych jak i zawodowych

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.