Ścierki z tetry

Przez naszych odbiorców używane są w większości do sprzątania, ale tetra ma wymagane atesty i może być stosowana dla dzieci. W ofercie mamy także pieluchy z flaneli białej i kolorowej. Według wymagań, pielucha powinna mieć brzegi podwinięte. Część producentów nie zważa na to i pod nazwą pielucha sprzedaje zwykłe ścierki z tetry. Stosują oni wtedy niższe ceny, gdyż ścierka ma brzeg tylko obrębiony, który jest tańszy w produkcji. Tetra przeznaczona jest do ręcznego sprzątania różnych powierzchni na sucho i na mokro. Tetra może być używana do sprzątania powierzchni mających kontakt z żywnością. Tetra może być używana z detergentami, pastami, proszkami szorującymi itp. środkami myjącymi. Tetra nie może być używana ze środkami żrącymi. Nie wskazane jest używanie ścierki do sprzątania powierzchni posiadających ostre wystające części. Przed pierwszym użyciem wskazane jest wypranie ścierki w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentów. Prać mechanicznie lub ręcznie. Można gotować. Nie wykręcać, tylko wygniatać, suszyć w stanie swobodnym.

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.