Kobieta

Czystość w każdym miejscu

Firma "ERGON" rozpoczęła działalność w 1991 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją oraz handlem odzieży roboczej i artykułów bhp. Jednak z czasem działalność ewoluowała w kierunku produktów do utrzymania czystości.

Obecnie główny profil działalności to produkcja wielu rodzajów ścierek i drobnych akcesoriów do sprzątania. Większość artykułów w naszej ofercie jest naszej produkcji, dodatkowo proponujemy Państwu inne akcesoria na zasadzie przedstawicielstwa. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkty godzące dobrą jakość z korzystną ceną oraz zdobywające wieloletnie zaufanie szerokiego grona stałych odbiorców.

Nasze artykuły doskonale sprawdzają się w każdym gospodarstwie domowym, biurze, gastronomii, szpitalach oraz zakładach przemysłowych. Oferujemy produkty gotowe oraz realizowane na indywidualne zamówienie.

Dbamy o to, by każdy klient był maksymalnie zadowolony ze współpracy z naszą firmą, dlatego na Państwa życzenie przygotujemy ściereczkę z każdego rodzaju materiału i o dowolnym rozmiarze.

Wybierając Ergon – wybierasz dobrego partnera w kwestii utrzymania czystości w swoim miejscu pracy i odpoczynku.

Zapraszamy do współpracy !