Kobieta

Czystość w każdym miejscu

Firma "ERGON" rozpoczęła działalność w 1991 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją oraz handlem odzieży roboczej i artykułów bhp. Jednak z czasem działalność ewoluowała w kierunku produktów do utrzymania czystości.

Obecnie główny profil działalności to produkcja wielu rodzajów ścierek i drobnych akcesoriów do sprzątania. Większość artykułów w naszej ofercie jest naszej produkcji, dodatkowo proponujemy Państwu inne akcesoria na zasadzie przedstawicielstwa. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkty godzące dobrą jakość z korzystną ceną oraz zdobywające wieloletnie zaufanie szerokiego grona stałych odbiorców.

Nasze artykuły doskonale sprawdzają się w każdym gospodarstwie domowym, biurze, gastronomii, szpitalach oraz zakładach przemysłowych. Oferujemy produkty gotowe oraz realizowane na indywidualne zamówienie.

Dbamy o to, by każdy klient był maksymalnie zadowolony ze współpracy z naszą firmą, dlatego na Państwa życzenie przygotujemy ściereczkę z każdego rodzaju materiału i o dowolnym rozmiarze.

Wybierając Ergon – wybierasz dobrego partnera w kwestii utrzymania czystości w swoim miejscu pracy i odpoczynku.

Zapraszamy do współpracy !

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.