Kobieta

Mopy płaskie

Mimo istnienia mnóstwa wszelkiego rodzaju skomplikowanych urządzeń na rynku, których zadaniem jest znacznie ułatwić sprzątanie powierzchni płaskich, nadal niezwykle trudno nam obejść się bez mopa w codziennym życiu.

Mimo istnienia mnóstwa wszelkiego rodzaju skomplikowanych urządzeń na rynku, których zadaniem jest znacznie ułatwić sprzątanie powierzchni płaskich, nadal niezwykle trudno nam obejść się bez mopa w codziennym życiu. To urządzenie szybko poradzi sobie z kurzem pod sofą, pajęczynami na suficie i kałużami na podłodze. W naszej ofercie klienci hurtowi znajdą skuteczne i efektywne mopy kieszeniowe i mopy klipsowe.

Zalety mopa
Mopy są montowane na drążku co, odpowiednio zwiększa się prędkość i obszar czyszczenia, a ponadto sprawia, że samo czyszczenie jest łatwiejsze i szybsze. W porównaniu do mopów linowych płaskie mopy przylegają ściśle do podłogi i wycierają ją do sucha, bez plam, nawet bez użycia specjalnych narzędzi. Zdolność mikrofibry za pomocą elektrostatyki do skutecznego zbierania kurzu, brudu, bakterii, alergenów jest wykorzystywana przez płaskie mopy do czyszczenia na sucho. Mopy do czyszczenia na mokro mają specjalne wiadro do wody i wyciskania, ale szybkość usuwania wody z powierzchni podłogi jest znacznie niższa, bardziej odpowiednie jest użycie płaskiego mopa.

Oferta
W naszej ofercie klienci znajdą różne rodzaje mopów. Różni jest sposób nakładania elementów czyszczących. System klipsowy pozwala na wyciśnięcie mopa bez konieczności zdejmowania stelaża, a także bez udziału rąk. Oferowane przez nas mopy są wyposażone w gęstą strukturę pętelek. Ich struktura pozwala na skuteczne czyszczenie nawet najbardziej niedostępnych przestrzeni czy zakamarków. Jednocześnie budowa mopa sprawia, że wszelkie zabrudzenia usuwane są szybciej i dokładniej. Dla hurtowych klientów dostępne są też mopy wyposażone w krótsze pętelki, choć cechują się one mniejszą wydajnością, to ich niezaprzeczalnym atutem jest niska cena. Z kolei mopy wykonane z mikrofibry, są zaprojektowane do czyszczenia szczególnie zanieczyszczonych powierzchni lub takich gdzie występują silne zabrudzenie.

Oferta kierowana jest do klientów instytucjonalnych, hurtowych. Nie prowadzimy sprzedaży pojedynczych produktów dla klientów indywidualnych.

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.