Kobieta

Druciaki metalowe

Zaschnięte resztki jedzenia to zmora każdego z nas. W wielu przypadkach nawet wielokrotne namoczenie naczyń nie daję żadnego rezultatu, a szkodliwe i nieestetyczne resztki pokarmów zalegają na garnkach czy talerzach. Oferowane przez nas druciaki kuchenne są prostym i skutecznym rozwiązaniem tego problemu.

Druciak kuchenny to proste, ale doskonałe narzędzie, które pozwoli na oczyszczenie naczynia z przypalonych resztek jedzenia oraz tłustych osadów. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zawiodą gąbki z dozownikiem czy delikatne zmywaki. Doskonale sprawdzają się, jeśli chodzi o silne zabrudzenia lub pozbycie się pozostałości jedzenia, które długo nie były zmywane i czyszczone. Dzięki druciakowi raz na zawsze skończy się walka z zaschniętym brudem. Produkt zbudowany z ocynkowanej siatkowej stali bez trudu usunie najtrudniejsze zabrudzenia, pozwalając szybko doprowadzić kuchnię do czystości.

Sam druciak nadaję się do mycia ręcznego wszelkich powierzchni, a szczególnie naczyń kuchennych i artykułów gospodarstwa domowego. Można wykorzystać go bez dodatków, a także w połączeniu z płynami, detergentami, pastami, proszkami szorującymi i innymi środkami myjącymi. Nie wolno ich stosować do mycia powierzchni teflonowych, ale sprawdzają się też, jeśli potrzebujemy wyczyścić sprzęty niezwiązane z kuchnią czy przygotowywaniem jedzenia, które jednocześnie pokryte są trudno usuwalnym brudem. Bardzo ważne jest to, aby druciak podczas szorowania nie miał kontaktów ze środkami żrącymi, które wpływają na jego kondycje i konstrukcje, a jednocześnie są groźne dla człowieka.

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.