Kobieta

Ścierki do podłogi z włóknin przeszywanych

Każdy chciałby mieć w domu czystą podłogę, ale wszyscy też dobrze wiemy, że nie jest łatwo utrzymać ją w czystości. Przechodzenie z pokoju do pokoju, przenoszenie na butach czy kapciach drobinek kurzu czy piachu, osadzające się na podłodze włosy po czesaniu czy sierść zwierząt – ze wszystkim tym trzeba walczyć.

Czasami już po chwili od umycia podłogi pojawiają się na niej zabrudzenia - wystarczy że ktoś wejdzie do domu. Jest to więc prawdziwie syzyfowa praca. Na szczęście mamy możliwość skorzystania z solidnych produktów, które ułatwią trudne zadanie dokładnego wymycia podłóg!

Do wyboru są ścierki do podłogi z flaneli, wiskozy oraz włóknin przeszywanych. Ścierka do podłogi z włókniny jest najpopularniejsza. Zapewne z powodu niskiej ceny, która sprawia, że każdy może ją bez trudu znaleźć i kupić – nawet na zapas. Włókniny na takie ścierki szyje się z odpadów tkanin, więc można śmiało powiedzieć, że ich tworzenie i wybór są bardzo ekologiczne. Tkaniny są rozdrabniane aż do stanu przypominającego watę. Surowiec jest następnie równo rozprowadzany po płaszczyźnie, a później przeszywany. Nie wszystkie ścierki są takiej samej jakości, ponieważ wszystko zależy od ilości bawełny we włókninie, od gęstości przeszycia oraz od gramatury.

Co prawda ścierka do podłogi z włóknin przeszywanych nie jest wybitnie trwała i ma skłonność do kłaczenia, jednak prócz doskonałej ceny charakteryzuje się także dobrą wchłanialnością. Warto tylko zwrócić uwagę, że zawsze do takich ścierek dodawane są pewne ilości syntetyku. To konieczne, aby związać włókno bawełniane, które bez tego po prostu by się posypało!

Polityka Prywatności

Zobacz ważne informacje o tym, jak szanujemy Państwa dane osobowe

Szanowni Państwo

Szanujemy Państwa dane osobowe. Po wejściu na naszą firmową stronę nie pobieramy Państwa prywatnych danych. Możecie Państwo przeglądać treści bez obaw, że bez Waszej wiedzy i zgody rozpoczniemy pobieranie prywatnych informacji.

Stosujemy pliki cookies, ale jedynie do obsługi liczników odwiedzin, dostosowania strony do Państwa potrzeb (urządzeń).

Wysyłając formularz kontaktowy dobrowolnie wyrażacie Państwo zgodę na to, aby firma Ergon Adam Wilanowski z siedzibą ul Mory 8, 01-330 Warszawa - przetwarzała Państwa dane w celach obsługi kontaktu. Firma Ergon jest jednocześnie w tym wypadku Administratorem Danych Osobowych.

Otrzymanych od Państwa danych nigdy nie przekażemy osobom postronnym oraz innym podmiotom. Używamy ich tylko do kontaktu z Państwem (np. obsługi zamówienia).

Po jakimś czasie, najpóźniej po roku, skasujemy informacje, które dostaliśmy od Państwa oraz usuniemy z naszej bazy Państwa dane osobowe.

Serwer może pobierać automatycznie niektóre dane dotyczące Państwa komputera lub przeglądarki (adres IP, nazwa przeglądarki). Serwer przechowuje takie informacje z tzw. logach. Zwykle kasuje je automatycznie, najpóźniej po roku od ich pobrania.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo jakieś pytania. Przysyłają Państwu wszelkie prawa opisane w tzw. RODO w tym prawo do bycia zapomnianym oraz prawo do usunięcia z naszej bazy Państwa danych osobowych.